Świetlica uczniowska (ul. K. B. Kominka)

A- A A+

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA WYCHOWANKÓW ŚWIETLICOWEJ GROMADY

 

Dzień kropki

 

Jesienne drzewo metodą edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej

 

Kasztanowe ślimaczki

 

OBCHODY 101 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

Dzień Pluszowego Misia

26 i 27.11.2019r. w szkolnej świetlicy, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, odbyły się zajęcia dla wszystkich uczniów klas pierwszych. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju zabawach ruchowych i zręcznościowych, mogli również sprawdzić swoją wiedzę na temat życia niedźwiedzi, a także pośpiewać i potańczyć. Czas upłynął w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Na zakończenie pierwszaki złożyły wszystkim misiom życzenia i otrzymały pamiątkowy dyplom.

 

MÓJ PRZYJACIEL MIŚ – ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

W listopadzie obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji szkolna świetlica zorganizowała  Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel Miś”.

Wpłynęło bardzo dużo prac, dlatego jury miało bardzo trudne zadanie…

Werdykt brzmiał następująco:

1 miejsce: Lena Urbańska z kl. 2a

2 miejsce: Lena Kleczkowska z kl. 2b

3 miejsce: Maja Urban z kl. 3c

Wyróżnienia:  Jan Krajewski z kl. 1b

                          Julia Kisiel z kl. 2d

                          Katarzyna Sobczyk z kl. 1b

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie!!!

 

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY  „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

W grudniu zorganizowałyśmy Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. Wpłynęło 20 pięknych prac, wykonanych przeróżnymi technikami plastycznymi… Były i bombki, i stroiki, i łańcuchy, i piękne choinki, jedne piękniejsze od drugich… Jury miało bardzo trudny wybór… Jednak wybrać musiało, jak to w konkursach bywa…

Werdykt brzmiał następująco:

1 miejsce: Hanna Szczygieł z kl. 3d

                   Urszula Konkol z kl. 2b

2 miejsce: Oliwia Nowak z kl. 1d

                   Lena Kleczkowska z kl. 2b

3 miejsce: Jan Krajewski z kl. 1b

                   Wojciech Małagowski z kl. 2c

                   Aleksander Brzeziński z kl. 2a

Wyróżnienia:  Marta Biniek z kl. „0”

                    Nikola Szewczyk z kl. 2b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkie prace konkursowe zostały przekazane na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbył się w dniach 17-18.12.2019r.

                          

                                                                                                                  Nauczycielki świetlicy