• Świetlica

ROK 2017/2018

„ROZTAŃCZONE ŚWIETLIKI”
    NA GALI „UCZNIOWIE – NAUCZYCIELOM”
    Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

12 października odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na tę okoliczność, świetlicowa grupa taneczna „Roztańczone Świetliki”, przygotowała piękny taniec. Aż 17 dziewcząt wystąpiło na scenie i oczarowało wszystkich zebranych na sali gości.

Występ dziewczynki poprzedziły krótkim wierszykiem, w którym podziękowały nauczycielom za ich trud i pracę oraz życzyły spełnienia w życiu zawodowym.

Taniec dziewcząt był, jak zwykle, barwny i wzbudził we wszystkich widzach moc pozytywnych emocji i wywołał uśmiech na wszystkich twarzach.

Dziękujemy dziewczynkom za przepiękny występ!

swietliki

Pozostałe zdjęcia w galerii

GOŚĆ W ŚWIETLICY – WIZYTA SZKOLNEJ PIELĘGNIARKI
    „ZASADY PIERWSZEJ POMOCY”

15 września gościliśmy w świetlicy szkolną pielęgniarkę – Panią Renatę Radzką. Spotkanie odbyło się w celu zapoznania dzieci z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Pani pielęgniarka opowiedziała dzieciom, co robić, gdy na przykład leci  krew z nosa, albo gdy ktoś się skaleczy lub gdy jest komuś słabo. Spotkanie bardzo się dzieciom podobało. Mali słuchacze zadawali wiele pytań związanych z tematem oraz dzielili się swoimi przeżyciami w zakresie pierwszej pomocy.

Bardzo dziękujemy Pani pielęgniarce za pouczające spotkanie.

20170915_134742

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018
    Z „ROZTAŃCZONYMI ŚWIETLIKAMI”

4 września, w dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2017-2018, dziewczęta ze świetlicowego zespołu tanecznego „Roztańczone Świetliki” wystąpiły podczas dwóch uroczystych apeli: dla klas pierwszych oraz dla klas drugich i trzecich. Dziewczęta zaprezentowały się, jak zwykle, wspaniale, kolorowo i radośnie, co zostało docenione przez zgromadzoną publiczność, która nagrodziła tancerki gromkimi brawami.

Dziękujemy dziewczętom za piękny występ a wszystkim uczniom życzymy, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów oraz radości ze zdobywanej wiedzy.

występ