• Świetlica

  ROK 2017/2018


  „ROZTAŃCZONE ŚWIETLIKI”
  NA GALI „UCZNIOWIE – NAUCZYCIELOM”
  Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

  12 października odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Na tę okoliczność, świetlicowa grupa taneczna „Roztańczone Świetliki”, przygotowała piękny taniec. Aż 17 dziewcząt wystąpiło na scenie i oczarowało wszystkich zebranych na sali gości.

  Występ dziewczynki poprzedziły krótkim wierszykiem, w którym podziękowały nauczycielom za ich trud i pracę oraz życzyły spełnienia w życiu zawodowym.

  Taniec dziewcząt był, jak zwykle, barwny i wzbudził we wszystkich widzach moc pozytywnych emocji i wywołał uśmiech na wszystkich twarzach.

              Dziękujemy dziewczynkom za przepiękny występ!

  swietliki

  Pozostałe zdjęcia w galerii


  GOŚĆ W ŚWIETLICY – WIZYTA SZKOLNEJ PIELĘGNIARKI
  „ZASADY PIERWSZEJ POMOCY”

  15 września gościliśmy w świetlicy szkolną pielęgniarkę – Panią Renatę Radzką. Spotkanie odbyło się w celu zapoznania dzieci z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Pani pielęgniarka opowiedziała dzieciom, co robić, gdy na przykład leci  krew z nosa, albo gdy ktoś się skaleczy lub gdy jest komuś słabo. Spotkanie bardzo się dzieciom podobało. Mali słuchacze zadawali wiele pytań związanych z tematem oraz dzielili się swoimi przeżyciami w zakresie pierwszej pomocy.

  Bardzo dziękujemy Pani pielęgniarce za pouczające spotkanie.

  20170915_134742


  ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018
  Z „ROZTAŃCZONYMI ŚWIETLIKAMI”

  4 września, w dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2017-2018, dziewczęta ze świetlicowego zespołu tanecznego „Roztańczone Świetliki” wystąpiły podczas dwóch uroczystych apeli: dla klas pierwszych oraz dla klas drugich i trzecich. Dziewczęta zaprezentowały się, jak zwykle, wspaniale, kolorowo i radośnie, co zostało docenione przez zgromadzoną publiczność, która nagrodziła tancerki gromkimi brawami.

  Dziękujemy dziewczętom za piękny występ a wszystkim uczniom życzymy, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów oraz radości ze zdobywanej wiedzy.

  występ

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector