Laboratoria przyszłości

laboratoria przyszłości logo

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem projektu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. W ramach środków przyznanych z tego projektu w naszej szkole powstanie nowoczesna pracownia, w której realizowane będą zajęcia rozwijające kreatywność oraz zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności, budowane będą wśród uczniów kompetencje przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: