Spotkanie autorskie

25 października 2018r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas drugich z Panią Joanną Wachowiak – autorką książek dla dzieci. Wydarzenie to,  zorganizowała miejska biblioteka w Polkowicach we współpracy  z nauczycielami bibliotekarzami Panią Iwoną Idzikowską i Panią Zuzanną Szczęsną.

Spotkanie potoczyło się bardzo ciekawie – autorka opowiadała  o swoich książkach, o sposobie ich pisania oraz przeprowadziła zabawy literackie ze swoimi czytelnikami. Najbardziej aktywny uczestnik, Korneliusz Pyrzeński z kl. II a, został wyróżniony przez pisarkę książkowym upominkiem oraz  workiem bibliotecznym  ufundowanym przez miejską bibliotekę. Pozostali uczniowie mieli możliwość zakupienia książek Joanny Wachowiak oraz otrzymania osobistej dedykacji autorki.

Możliwość komentowania Spotkanie autorskie została wyłączona

Dodawanie komentarzy zablokowane