• Rekrutacja do kl. I

Lista kandydatów przyjętych do klasy I w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach na rok szkolny 2018/2019

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach na rok szkolny 2018/2019

Informacja dla Rodziców w sprawie zapisu do szkoły

Zarządzenie Burmistrza Polkowic w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Uwaga Rodzice!!!

Informacja dla Rodziców w sprawie zapisu dzieci do banerradio1oddziałów przedszkolnych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
    Arkadego Fiedlera w Polkowicach
    informuje, że

w roku szkolnym 2018/2019

zostaną utworzone dwa oddziały przedszkolne dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich

jeden oddział pracował będzie metodą tradycyjną

drugi oddział pracował będzie metodą Marii Montessori

Dzieci z oddziałów przedszkolnych będą mogły kontynuować naukę
    w Szkole Podstawowej nr 3 w klasach I-VIII.

Rekrutacja do w/w oddziałów prowadzona jest
    do 20 marca 2018r.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji Uczeń w Szkole Podstawowej nr 3

UWAGA_800x400

Elżbieta Kich-Wiśniewska

Youtube_icon

istock_000006351782xsmall1DRODZY RODZICE
    dzieci 5-cio i 6–cio letnich!
    Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2018/2019

do jedynego w regionie oddziału przedszkolnego pracującego metodą
    Marii Montessori

„Pomóż zrobić mi to samodzielnie” – to główna myśl przyświecająca pracy z dzieckiem metodą M. Montessori.

Oddział przedszkolny będzie mieścił się w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. K. B. Kominka 1. W przyszłym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego będą kontynuowały naukę w klasie pierwszej w tym samym budynku.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo podczas Drzwi Otwartych dla rodziców w dn. 7 marca 2018 r. o godz. 16. 30.

ZAPRASZAMY!

UWAGA_800x400Zajęcia wszystkich klas I-III oraz zerówki będą odbywać się w budynku przy ulicy Kardynała Bolesława Kominka 1. Uczniowie korzystają z basenu szkolnego na dotychczasowych zasadach.

Elżbieta Kich-Wiśniewska