• Osiągnięcia 2004/2005

     

    Konkursy przedmiotowe i artystyczne

    a

    Przegląd Teatralny Dzieci Przedszkolnych i Szkolnych

    I miejsce dla grupy teatralnej z naszej szkoły


    Konkurs plastyczny „W podróży z Arkadym Fiedlerem“

    I miejsce w kategorii klas IV-VI  – Kamil Kurasiński


    VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Moja Poezja“

    I miejsce w kategorii dzieci młodszych – Karol Pikor III d


    Konkurs etnograficzny „Pisanka-Kraszanka“

    I miejsce w kategorii prac dzieci – Wiktoria Sznajder 
    Wyróżnienie w finale ogólnopolskim –  Karolina Kijowska


    Konkurs matematyczny „Kangur“

    2 osoby w ścisłej czołówce krajowej –  Łukasz Dąbek i Mateusz Krawiec


    XXI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży

    Wyróżnienie –  Agata Kulczycka


    Ogólnopolski konkurs ekologiczny „Eko-Planeta“

    Wyróżnienie – Mateusz Krawiec


    Konkurs recytatorski „Maluchy lubią wiersze“
    etap wojewódzki

    I miejsce –  Katarzyna Jantos II d


    XI Dolośląski Konkurs Etnograficzny
    pt. ” ŚWIĄTECZNE OZDOBY – GWIAZDKOWE TRADYCJE”

    Kategoria ozdoby świąteczne i choinkowe w grupie wiekowej 10-12 lat
    I miejsce – Maciej Gajda z Vb


    VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną i Noworoczną
    pt. „TRADYCJĄ DYKTOWANE”

    Kategoria kartka komputerowa w grupie wiekowej 10-12 lat
    II miejsce –  Andrzej Zięcina z IIIb


    Regionalny Konkurs Recytatorski

    II miejsce w kategorii klas VI – Justyna Szwarc


    Konkurs plastyczny „Martwa natura z instrumentem“
    etap wojewódzki

    Wyróżnienie – Klaudia  Lis


    Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

    Wyróżnienie w kategorii solistów – Weronika Andrzejczyk


    Konkurs jednego aktora „ Humor i satyra w poezji i prozie“

    I miejsce w powiecie – Katarzyna Jantos 
    Wyróżnienie – Bartosz Nowak


    Konkurs kolęd „Znam, gram i śpiewam kolędy“

    III miejsce w powiecie – Katarzyna Jantos


    Międzyszkolny Przegląd Zespołów Jasełkowych

    II miejsce zespołu


    VII Dolnośląski przegląd Małych Form Teatralnych

    I miejsce w powiecie


    Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie

    IV miejsce drużyny


    „Mała Olimpiada Matematyczna“ dla uczniów klas IV-VI

    I miejsce – Łukasz Dąbek
    IV miejsce –  Martyna Herman


    Międzyszkolny konkurs przyrodniczy „Mali przyrodnicy“

    I miejsce – Michał Wierdak
    II miejsce- Małgorzata Synowiec


    Międzyszkolny konkurs ortograficzny klas III

    II miejsce – Klaudia Tomczak


    Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zimowe Zabawy“

    I miejsce – Karolina Droń
    II miejsce – Kornelia Marczak


    a

    Zawody sportowe

     


    Mini piłka koszykowa dziewcząt

    III miejsce w Finale Ogólnopolskim
    I miejsce – finał wojewódzki
    I miejsce – finał strefowy
    I miejsce – powiat
    I miejsce – gmina


    Mini piłka koszykowa chłopców

    IV miejsce- strefa legnicka
    I miejsce – podstrefa lubińska
    I miejsce – powiat
    I miejsce – gmina


    Mini piłka ręczna chłopców

    III miejsce – podstrefa lubińska
    I miejsce – powiat
    I miejsce – gmina


    Mini piłka siatkowa chłopców

    III miejsce – powiat
    II miejsce – gmina


    Mini piłka nożna chłopców

    II miejsce – powiat
    II miejsce – gmina


    Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

    III miejsce – powiat


    Unihokej- zawody Gmin Zagłębia Miedziowego

    IV miejsce- powiat


    Sztafety pływackie

    II miejsce w finale strefowym – chłopcy
    III miejsce w finale strefowym – dziewczęta


    Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

    II miejsce w powiecie – chłopcy
    II miejsce w powiecie – dziewczęta


    Mini piłka siatkowa dziewcząt

    II miejsce- gmina, III miejsce-powiat – dwójki siatkarskie
    II miejsce- gmina, III miejsce-powiat – trójki siatkarskie
    III miejsce- gmina – czwórki siatkarskie


    Trójbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców klas IV

    III miejsce – dziewczęta
    II miejsce – chłopcy


    Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

    II miejsce- powiat


    Puchar 5-ciu Milionów

    III miejsce- powiat


    Zawody pływackie klas IV
    ( międzypowiatowe)

    III miejsce – sztafeta
    I miejsce – styl klasyczny
    II miejsce – kraul
    IV miejsce – styl grzbietowy


    Dwubój nowoczesny dziewcząt i chłopców
    (województwo)

    XIII miejsce – chłopcy
    XIV miejsce – dziewczęta

  • Kontakt

    adres
  • Wirtualny spacer

  • free vector