• Osiągnięcia 2001/2002

    a

    • I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Srebrna Muza”- Justyna Szwarc- opiekun p.M.Patron

     

    • III miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Srebrna Muza”-Aneta Olszewska- opiekun p.E.Grzybowska

     

    • I miejsce w wojewódzkim konkursie „Dolnośląska Szopka Bożonarodzeniowa” w kategorii wiekowej do 12 lat-Emilia Balicka- oraz I miejsce w kategorii wiekowej do 16 lat-Natalia, Paweł i Paulina Hebda-opiekun J.Berestecka

     

    • I miejsce w VI Przeglądzie Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych w kategorii: prezentacje wokalne kolęd i pastorałek- opiekunowie p.D.Synowiec i p.A.Suchańska

     

    • W IV Wojewódzkim Konkursie na kartkę świąteczną i noworoczną „Tradycją dyktowane”- opiekun p.E.Grzybowska
      • I miejsce -Agnieszka Kuchta
      • II miejsce-Katarzyna Blicharz
      • III miejsce – Sandra Mroczkowska

       

    • III miejsce w miejskim konkursie na ozdoby choinkowe – Patrycja Jung- opiekun p.E.Grzybowska

     

    • II miejsce Katarzyny Blicharz i III miejsce Koaroliny Kochanowskiej w Powiatowym Konkursie literacko-plastycznym o Harrym Potterze

     

    • Regionalny Konkurs Etnograficzny „Pisanka – kraszanka” – opiekun p.E.GrzybowskaI miejsce – Justyny Szwarc i II miejsce – Klaudii Dębowskiej w Powiatowym Przeglądzie Jednego Aktora – opiekunowie: p.M.Patron, p. J.Dobrzyńska
        kategoria tradycyjna
      • I miejsce – Jowita Semczuk
      • II miejsce – Konrad Piotrowski
        kategoria awangardowa
      • II miejsce – Martyna Błaszczyk
      • III miejsce – Natalia Puławska

       

     

    • I miejsce – Łukasza Dąbka i II miejsce Mateusza Krawca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas III

     

    • III miejsce – Mateusza Krawca w Ogólnopolskim Matematycznym Konkursie „KANGUR” – opiekun p.M.Mitka

     

    • III miejsce w wojewódzkim konkursie piosenki zuchowej „Druhna Nutka” – opiekun p.M.Mitka

     

    • I miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

     

    • III miejsce w powiatowych sztafetowych biegach chłopców

     

    • III miejsce w powiecie w mini siatkówce dziewcząt -rocznik 1991

     

    • I miejsce w powiecie w mini siatkówce chłopców – rocznik 1991

     

    • II miejsce w powiecie w mini siatkówce dziewcząt- rocznik 1989

     

    • I miejsce w powiecie w mini siatkówce chłopców- rocznik 1989

     

    • I miejsce w powiatowych rozgrywkach mini koszykówki dziewcząt

     

    • II miejsce w powiatowych rozgrywkach mini koszykówki chłopców

     

    • I miejsce w powiatowych rozgrywkach mini piłki ręcznej chłopców

     

    • II miejsce w strefowym półfinale dwójek siatkarskich chłopców

     

    • III miejsce w strefowym półfinale trójek siatkarskich chłopców

     

    • I miejsce w strefowym finale mini koszykówki dziewcząt

     

    • I miejsce w wojewódzkim finale piłki koszykowej dziewcząt

     

    • V miejsce w ogólnopolskim turnieju piłki koszykowej dziewcząt
    • III miejsce w województwie w piłce recznej chłopców

     

    • I miejsce sztafety pływackiej w zawodach powiatowych i IV miejsce w zawodach wojewódzkich

     

    • I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych

     

    • VII miejsce w wojewódzkich rozgrywkach badmintona i unihocka

     

    • II miejsce w powiatowych rozgrywkach dwuboju nowoczesnego

     

    • V miejsce w regionie w czwórboju LA
  • Kontakt

    adres
  • Wirtualny spacer

  • free vector