• Osiągnięcia 2000/2001

    a

    • Powiatowy konkurs recytatorski „Srebrna Muza”I miejsce w powiatowym przeglądzie teatrzyków szkolnych.
    • Opiekun p. J.Dobrzyńska
      • Kategoria klas O-I
        • I miejsce -Ola Jarczewska -opiekun p. E.Żart
        • III miejsce- Ola Jurak- opiekun p. D.Gołębiowska

         

      • Kategoria klas II-III
        • I miejsce- Justyna Szwarc – opiekun p. M.Patron
        • II miejsce- M.Gołębiowska- opiekun p. D.Gołębiowska
        • II miejsce- Klaudia Dębowska- opiekun p. J.Dobrzyńska

         

      • Kategoria klas IV-VI
        • I miejsce – Mateusz Berezowski – opiekun p. J.Dobrzyńska
        • III miejsce- Aneta Olszewska – opiekun p. E.Grzybowska

     

    • I miejsce w powiatowym konkursie Teatru Jednego Aktora – Justyna Szwarc – opiekun p. M.Patron

     

    • II miejsce w powiatowym konkursie Teatru Jednego Aktora- Martyna Gołębiowska – opiekun p. D.Gołębiowska

     

    • II miejsce w powiatowym konkursie na najpiękniejszą szopkę świąteczną- Klaudia Skoczek, Paulina Hebda.
    • Opiekun p. J.Berestecka

     

    • II miejsce -Marcin Gościniak i III miejsce Izabela Jancy w wojewódzkim plastycznym konkursie na kartki i ozdoby świąteczne „Tradycją malowane” – opiekun p. E.Grzybowska

     

    • III miejsce w powiatowym konkursie plastyczno- literackim ” W pustyni i w puszczy” – Monika Tramś

     

    • Ewa Pelc- laureatka ogólnopolskiego konkursu poetyckiego

     

    • III miejsce w rywalizacji sportowej szkół podstawowych Dolnego Śląska

     

    • II miejsce w strefowym finale tenisa stołowego chłopców- opiekun p. K.Olszyński

     

    • III miejsce w półfinale strefowym mini siatkówki dziewcząt- opiekun p. D.Blicharska

     

    • III miejsce w półfinale strefowym mini siatkówki chłopców- opiekun p. I.Kaftan

     

    • II miejsce w finale strefowym mini koszykówki chłopców- opiekun p. K.Ciszelski

     

    • III miejsce w dolnośląskim finale sztafet pływackich dziewcząt- opiekun p. K.Olszyński

     

    • I miejsce w strefowym finale sztafet pływackich chłopców- opiekun p. K.Ciszelski

     

    • I miejsce w Mistrzostwach Gmin Zagłębia Miedziowego w mini koszykówcechłopców- opiekun p. K.Ciszelski

     

    • I miejsce w powiatowym finale sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt- opiekun p. D.Blicharska

     

    • II miejsce w powiatowym finale sztafetowych biegów przełajowych chłopców- opiekun p. K.Ciszelski
  • Kontakt

    adres
  • Wirtualny spacer

  • free vector