• Osiągnięcia 1999/2000

    a

    • I miejsce w I konfrontacjach recytatorskich na szczeblu powiatowym „Humor i satyra w poezji”-Martyna Gołębiowska – opiekun p. J.Dobrzyńska

     

    • I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Srebrna Muza” w kategorii klas O-I- Justyna Szwarc-opiekun p. M.Patron

     

    • I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Srebrna Muza” w kategorii klas II-III- Martyna Gołębiowska – opiekun p. J.Dobrzyńska

     

    • I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Srebrna Muza” w kategorii klas IV-VI-Mateusz Berezowski – opiekun p. J.Dobrzyńska

     

    • I miejsce w powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego „Pegazik” oraz IV miejsce w tym konkursie na szczeblu wojewódzkim Mateusz Berezowski-opiekun p. J.Dobrzyńska

     

    • I miejsce w IV przeglądzie teatrzyków szkolnych „Cztery mile za piec”- opiekun p. J.Dobrzyńska

     

    • I miejsce w konkursie plastycznym na exlibris Biblioteki Młodzieżowej w Polkowicach – Bogusław Turczynowicz- opiekun p. E.Grzybowska

     

    • I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki opiekun p. E.Grzybowska”

     

    • I i II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym o tematyce historycznej „Polska XVIII wieku”-Sebastian Jasinowski i Bogusław Turczynowicz- opiekun p. E.Grzybowska

     

    • I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju klas VIII- „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”-opiekun p. J.Abramowicz

     

    • IV miejsce w rywalizacji sportowej szkół podstawowych Dolnego Śląska

     

    • I miejsce w finale regionalnym sztafetowych zawodów pływackich dziewcząt i chłopców

     

    • I miejsce w finale wojewódzkim mini-piłki nożnej chłopców

     

    • I miejsce w finale wojewódzkim mini-koszykówki dziewcząt

     

    • II miejsce w finale regionalnym mini-siatkówki dziewcząt (rocznik 1989)

     

    • II miejsce w finale regionalnym mini-koszykówki chłopców

     

    • III miejsce w finale regionalnym sztafetowych biegów przełajowych

     

    • III miejsce w międzypowiatowych zawodach w czwórboju L.A. dziewcząt

     

    • III miejsce w finale regionalnym mini-siatkówki chłopców (rocznik 1989)

     

    • III miejsce w międzypowiatowych zawodach mini-piłki ręcznej chłopców Opiekunowie: p. K.Ciszelski, p. K.Olszyński, p. E.Sidor, p. I.Kaftan, p. D.Blicharska, p. R.Zaleski, p. J.Maćkała
  • Kontakt

    adres
  • Wirtualny spacer

  • free vector