Informacje o Projekcie

W Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach realizowany jest Projekt pn. „Wiedza i rozwój. Podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności polkowickich uczniów”

efs2

Informujemy, że w dniach od 7 do 14 stycznia 2019 r. będzie prowadzona rekrutacja do projektu pn. „Wiedza i rozwój. Podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności polkowickich uczniów”

W poniedziałek – 7 stycznia 2019 r. rusza rekrutacja do projektu pn. „Wiedza i rozwój. Podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności polkowickich uczniów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Rekrutacja kierowana do uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach dotyczy udziału w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych:

1. Warsztaty matematyczne dla klas III;
    2. Warsztaty matematyczne dla klas IV;
    3. Warsztaty przyrodnicze dla klas III;
    4. Warsztaty przyrodnicze dla klas IV;
    5. Zajęcia grupowe terapii pedagogicznej dla klas I-VI;
    6. Zajęcia terapeutyczne i rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne dla klas VII-VIII i III klas gimnazjalnych;
    7. Zajęcia terapeutyczne z elementami arteterapii i treningu twórczego myślenia dla klas VII-VIII i III klas gimnazjalnych.

Udział w Projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje w zakresie dostępnych form wsparcia, dokumentów rekrutacyjnych, warunków rekrutacji oraz uczestnictwa w projekcie zawiera Regulamin Projektu dostępny w Biurze Projektu w szkole realizującej projekt oraz na stronie internetowej projektu: www.projekty.polkowice.eu//wiedza-i-rozwoj/ w zakładce Ważne dokumenty

Możliwość komentowania Informacje o Projekcie została wyłączona

Dodawanie komentarzy zablokowane