• II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

  II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

  W dn. 11.12.2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Polkowickiego. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkół podstawowych powiatu polkowickiego. Wzięło w nim udział 35 uczniów z 11 szkół. Uczniowie bardzo życzliwie przywitani zostali przez Panią Dyrektor SP 3, Elżbietę Kich-Wiśniewską.

  Występy uczniów oceniało jury w składzie: p. Joanna Kąca, p. Sylwia Szeliga-Gawrońska i p. Dorota Spila. Wszystkie występy były bardzo dobrze przygotowane, dzieci śpiewały bardziej lub mniej znane przeboje, a jedna z uczestniczek zagrała nawet na ukulele. Usłyszeliśmy tylko jedną piosenkę w języku niemieckim, pozostałe śpiewane były w języku angielskim.

  Po wysłuchaniu wszystkich utworów uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców SP 3 w Polkowicach.

  Jury postanowiło przyznać nagrody następującym uczniom:

  w kategorii kl. I-III:
  1 miejsce – Ada Homik ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach,
  2 miejsce – Julia Wesołek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach,
  3 miejsce – Adrianna Mazur z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach.

  w kategorii kl. IV-VIII:
  1 miejsce – Anna Ziółek ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy oraz Julia Lisowska ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach,
  2 miejsce – Jakub Czajkowski ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach,
  3 miejsce – Kinga Piątkowska z ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach i Vanessa Szanter ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej.

  wyróżnienia:
  Lena Sołolynko ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach,
  Patrycja Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach,
  Pola Gliszczyńska i Małgorzata Bednarek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach.

  Nagrodzeni młodsi uczniowie otrzymali gry planszowe, a starsi słuchawki i albumy książkowe. Wyróżnieni otrzymali książki. W imieniu starosty nagrody wręczyła p. Mirosława Myrna – Kudryk, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu.

  Możliwość komentowania II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej została wyłączona

  Dodawanie komentarzy zablokowane

  Zostaw komentarz

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector