Polkowice i tajemnice. Historyczna wyprawa po skarb

piątek, 14 czerwca 2024

6 czerwca uczniowie klasy VId wraz z wychowawczynią podjęli wyzwanie pt. „Polkowice i tajemnice. Historyczna wyprawa po skarb”. Celem gry terenowej było pokonanie trasy wskazywanej przez zagadki. Dzięki nim uczniowie odwiedzili zabytkowe i charakterystyczne punkty miasta, poznając jednocześnie historię Polkowic. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach w ramach programu Narodowego Centrum Kultury pod hasłem „Etnokultura? Jestem na tak!”. Wszystkim uczestnikom gry udało się odgadnąć hasło i obliczyć kod, dzięki któremu… Niech to pozostanie zagadką zachęcającą do wyruszenia naszymi śladami.

                                                                                                                           Justyna Trybka

red. sp3_maciej_juszczak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: