Oferta edukacyjna dla uczniów

Studium Języków Obcych Uczelni Jana Wyżykowskiego informuje, że na stronie internetowej www.uspeak.ujw.pl znajdują się informacje dotyczące eliminacji do Dziecięcej Akademii Języka Angielskiego USpeak dla uczniów szkół podstawowych, którzy od września 2019 rozpoczną naukę w klasach IV, V, VI. Eliminacje dla uczniów klas IV - VI do USpeak - etap I odbędą sie 6 września 2019 o godzinie 16.00 w Uczelni Jana Wyżykowskiego, ul. Skalników 6b, Polkowice. Zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Polkowice, dlatego też przeznaczone są dla mieszkańców naszej Gminy. Odbywają się nieodpłatnie, a liczba miejsc jest ograniczona. Ponadto uczniowie klas IV - VI, którzy nie otrzymają miejsca w Akademii, będą mogli od września bezpłatnie zapisać się na zajęcia konwersacyjne w Klubie Języka Angielskiego - ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.uspeak.ujw.pl